Considerations To Know About Sekso pozos

Klasikinė misionieriaus poza atrodo taip: moteris guli ant nugaros, o vyras yra ant jos ir jiedu žiūri vienas į kitą. Tačiau šią pozą galima „patobulinti“. Moteris gali atsigulti ant nugaros, iškelti savo kojas į viršų, o po apatine nugaros dalimi pasidėti pagalvę.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

Trumpa viršutinė kūno dalis reiškia, jog visą svorį nešiojate ant pilvo, tačiau ilgos jūsų galūnės viską atperka. Patariama pasipuošti neįprasto kirpimo ilga puošnia liemenėle, kuri paslėps jūsų pilvuką, wager neuždengs įstabaus grožio kojų.

Kaip tai atlikti: Vyras turi sėdėti sukryžiavęs kojas lotoso poza, lyg darydamas jogos pratimą. Jūs atsisėday jam ant kelių, kojomis ir rankomis apsivydama jo liemenį. Tuo pačiu, jis rankomis apsiveja jus ir tvirtai prisitraukia prie savęs.

Aukštesni jausmai. Šioje pozoje moteris guli ant lovos ar stalo krašto, savo kojas užkėlusi ant stovinčio vyro pečių. Abu partneriai turi vienodą kontrolę: vyras savo judesiais, o moteris – savo kojas naudodama vyrui „pristabdyti“.

Kokia esate lovoje: Esate nepriklausoma ir drąsi, todėl jums tinka rizikingesnės pozos, kurių kiti vengia. Todėl rekomenduojame „Jojikės ant sėdinčio vyro“ pozą.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

Vyras paima moterį šuniuko poza. Jei priešais kabo veidrodis, galite retkarčiais žvilgtelėti į vienas kito rausvėjančius Sekso pozos skruostus. Taip galima mylėtis ir moteriai atsirėmus į vonią.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti help save ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Ką reikia žinoti ir kaip pasiruošti, kad vonios kambarys nuteiktų meilės žaidimams? Pirma, ten turi būti švaru ir skaniai kvepėti. Antra, turi egzistuoti bent minimali tvarka (nežinau, kaip čia mylėčiausi, įsikibusi į gyvatuką ant kurio - vaikų kelnaitės ir kojinaitės; nors iš esmės, tai kai noras galvą spaudžia, nusispjauti visi netvarkingumai) Trečia, nederėtų užmiršti apie saugumą ir pasirūpinti tam tikromis priemonėmis iš anksto.

Vietoj to, kad leistumėte jam vienam atlikti visą darbą, pabandykite šiek siūbuoti klubais jo tempu.

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

Jis gali jums į burną varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Kokia esate lovoje: Esate dramatiška, dievinate žaidimus ir erzinimą. Norėdami išnaudoti šias jūsų savybes, patariame pakeisti įžangines glamones į karštų eterinių aliejų masažą jūsų partneriui. Šią romantišką įžangą pratęskite „Seksualiu mylavimusi“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *