A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Lėti judesiai, visiškas artumas, karšti bučiniai ir įkaitę kūnai garantuoja, kad emocinio ryškio tikrai netrūks.

  Jeigu norite išties kaitinančių įspūdžių, tuomet dar galite savo vieną koją užkelti vyrui ant pečių. Ši poza padės reguliuoti įsiskverbimo gylį bei judesių greitį. 

Laikyk mane. Šioje pozoje vyras laiko moterį taip, lyg ji ką tik būtų įšokusi jo glėbį: jos kojos apsivijusios jo liemenį, o rankos – kaklą. Ši romantiška poza tiesiog sukurta bučiniams ir lėtiems judesiams bei suteikia progą moteriai pasijusti kaip karalienei.

Pagerintas misionierius. Misionieriaus poza jau savaime yra gan intymi, nes partnerių veidai yra arti vienas kito. Kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų, vyras gali stipriai suimti moters sėdmenis ir ją prisispausti dar arčiau savęs. Arba apžergti jos kojas ir taip visiškai apsiausti

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, guess ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Amazonės poza. Vyras atsisėda ant kėdės, o moteris atsisėda ant jo dešinės kojos, kad abi jos kojos būtų atsuktos į dešinę pusę nuo vyro. Poza tinka vyrams, susiduriantiems su pernelyg ankstyvos ejakuliacijos problema.

Kokia esate lovoje: Žio Zodiako ženklo savininkės gali būti labai tikslios ir analitiškos. Norėdamos išvengti per didelio susikaupimo, nesirinkite sudėtingos pozos. Mes rekomenduojame garsiąją pozą „Sėlinantis tigras, Tūnantis drakonas“.

Nereikia kritikuoti vien dėl to, kad krikščionių misionieriai manė, kad taip turi būti atliekamas lytinis aktas. Ši poza tiesiog yra maloni abiems partneriams. O kai partneris taip gausiai apdovanotas, nebereikia rūpintis nei tinkamais kampais, nei kitokiais triukais.

Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos, o tada nuslysta nuo jūsų kūno taip, kad jo klubai lieka toje pačioje vietoje, guess jo kojos ir viršutinė kūno dalis sudaro „X“ ženklą su jūsiškėmis galūnėmis.

Jūsų husband or wifeė beveik visiškai kontroliuoja įsiskverbimą, atimdama iš jūsų galimybę greitai ir energingai stumti, jei Sekso pozos jus apima dvasia.

Jis sėdi sulenktomis kojomis, keliais į viršų, ir rankomis atsiremia į grindis. Jūs darote tą patį ir po truputį judate website link jo iki tol, kol susiliečiate.

Norint aštresnio kampo ar galimybės daugiau judėti, partneris gali būti pasirėmęs rankomis. Poza intensyvi ir maloni abiems. Associateė taip pat laisvomis rankomis gali stimuliuoti savo klitorį.

Neretai priežastimi atsisakyti oralinio sekso būna nepasitikėjimas savo lytinių organų išvaizda: juk per tokį seksą jie atsiduria tiesiai prieš partnerio akis. Šiuo atveju būtina atsiminti – tiek moterų, tiek vyrų lytiniai organai būna įvairių formų, tad tikrai negalvokite, kad partneris jūsiškius pradės lyginti su kieno nors kito.

Nesivaržykite garsinių malonumo išraiškų – nepatogumą keliantys fiziologiniai garsai, atsirandantys oralinio sekso metu, vyrų ausiai yra pats geriausias garso takelis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *