The Ultimate Guide To Sekso pozos

Geriausias oralinio sekso poza yra ta, kurios metu partneris sėdi viduryje lovos su per kelius sulenktomis kojomis, jūsų galva yra tarp jo kojų, o užpakaliukas pakeltas aukštyn. Norėdama atrodyti dar seksualiau, išrieskite nugarą ir už savęs pastatykite veidrodį.

Orališkai galite moterį patenkinti ir kitokiu būdu: lai ji atsisėda ant unitazo krašto, prasižergia, o jūs ją skanaukite, darbuokitės godžia burna ir sunkiai suvaldomu liežuviu.

Vis dėlto yra sekso pozų, kurios dažniau už kitas apvainikuojamos abiejų partnerių bendro orgazmo. Išbandykite visas ir išsirinkite, kuri labiausiai tinka jums.

Vyro pėdos padeda moteriai judėti pirmyn, o judėjimas atgal palengvinamas moteriai rankomis atsiremiant į lovą virš vyro pečių. Vyras gali prilaikyti moterį už juosmens.

Partneriai guli ant šono veidu vienas į packageą, moters kojos gali būti praskėstos arba sukryžiuotos su vyro kojomis, tiesios arba stipriai suspaustos. Poza reikalauja mažiau jėgų, abu partneriai turi vienodas aktyvumo galimybes, tinka glamonėms.

Pradėkite nuo misionieriaus pozos ir iškelkite kojas į viršų taip, kad jos sudarytų „V“ typeą.

Tikriausiai esate išbandžiusi seksą šuniuko pozoje, tačiau, kad ir kokia aistringa ši poza yra, ją šiek tiek perdirbus galima patirti tai, ko dar neteko.

– Pirštais arba viršutine lūpa švelniai spauskite gaubtą aukštyn, kad galėtumėte sulenkto liežuvio galiuku stimuliuoti patį klitorį. Pradėkite nuo lengvo spaudimo, lėtai, ir laipsniškai didinkite spaudimą ir greitį.

Kriaušės tipo figūrą turinčių moterų pilvukai yra natūraliai plokšti, o liemuo ilgas, todėl tokia apranga išryškins jūsų geriausius bruožus.

Kokia esate lovoje: Šio ženklo savininkės yra romantiškos ir mėgsta būti subtilios. Kai packageą kartą atmosfera tarp jūsų ir jūsų vyro ims kaisti, išbandykite „Stebuklingąjį kalną“.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, wager ir gana nuobodžiu.

Dauguma vyrų gali rasti tokią misionieriaus sekso kindą, kurią lengvai išlaikytų, nepriklausomai nuo jų Sekso pozos fizinio pasirengimo ir lankstumo.

Ši poza tinka visų dydžių peniams, nes moteris viršuje pati gali kontroliuoti įsiskverbimo gylį, partneris taip pat gali kontroliuoti judesių greitį, kilnodamas moterį už užpakaliuko.

Berniukiškos figūros moterys įprastai yra sportiškos ir stiprios, tad galite pademonstruoti savo sugebėjimus pasirinkdama daug jėgos reikalaujančias sekso pozas. Verta išbandyti mylėjimąsi žiūrint vienas kitam į akis ir stovint.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *