A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Nėštumo metu puikiai tinka pozos, kai moteris yra viršuje, nes taip jos pilvas išvengs spaudimo, o pajautrėję speneliai nebus bereikalingai dirginami.

Kokia esate lovoje: Esate labai seksuali ir pasirengusi eksperimentuoti. Tad nusprendėme jums pasiūlyti kai ką visiškai kitokio: sekso pozicijų rinkinį, naudojant pratimų kamuolį. Pavadinkime šį rinkinį „Didžiojo linksmybių kamuolio“ sekso pozomis.

Panašiai kaip kaubojės, moteris užlipa ant jūsų, guess guli krūtine prie krūtinės, kaip apverstoje misionieriaus pozoje.

– Parodykite šiek tiek dėmesio apatinei varpos pusei, o tada liežuvio galiuku švelniai brūkštelėkite frenulumą – mažą odos raukšlę, kur varpa jungiasi su galvute.

Turėkite omenyje, kad Internet po tokio pasiruošimo jūsų spouseė pasieks orgazmą vidutiniškai po 20 minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

Amazonės poza. Vyras atsisėda ant kėdės, o moteris atsisėda ant jo dešinės kojos, kad abi jos kojos būtų atsuktos į dešinę pusę nuo vyro. Poza tinka vyrams, susiduriantiems su pernelyg ankstyvos ejakuliacijos problema.

Ši poza turi du pagrindinius variantus – moteris arba guli ant vyro, arba sėdi Sekso pozos ant jo raitomis. Tinka aktyvesnėms moterims, suteikia galimybę joms reguliuoti sueities ritmą, penetracijos kampą.

„Riestainis“ panašus į dvi susipynusias žirkles, tik teikia kur kas daugiau malonumo, nes yra erdvės partneriui patenkinti savo moterį ir ranka.

Kokia esate lovoje: Esate energinga ir išradinga – du dalykai, garantuojantys nuostabias išdykėliškas sesijas! Jei norite praplėsti savo sekso pozų biblioteką, siūlome jums „Plūgo“ pozą.

Atsigulkite ant partnerės kaip įprasto misionieriaus pozoje, guess neįsiskverbkite į ją. Vietoj to trinkite varpos užpakalinę dalį į jos vulvą, klitorį ir tarpvietę.

Šioje pozoje laikytis neturėtų būti sunku, guess jei pavargtumėte, po sėdmenimis pasidėkite pagalvėlę.

Sekso poza – sueities forma, partnerių kūno padėtis sueities metu. Sekso pozos yra labai įvairios, tačiau nepaisant jų gausos, jos yra keleto pagrindinių pozų variantai.

Prie pojūčio bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte dar artimesni:

„68“ poza, kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *